Sklep

W procesie tworzenia urządzenia elektronicznego (i nie tylko) bywa tak, że jedno rozwiązanie rodzi kolejne nowe możliwości, które dotychczas były niewidoczne lub niemożliwe do zaimplementowania. Bywa też tak, że dane rozwiązanie wyklucza inne. Dlatego projektowanie (czegokolwiek) to nieustanne szukanie kompromisów i rozwiązań; taka iteracyjna pętla.

Zaprojektowanie urządzenia elektronicznego, które będzie "najlepszą wersją samego siebie", wiąże się z dużą ilością prototypów PCB. Z kolei duża ilość prototypów to zazwyczaj wysokie koszty i wydłużający się czas ewaluacji urządzenia.

I właśnie aby skrócić ten czas i zminimalizować koszty prototypowania, powstała firma Proto PCB, specjalizująca się w ekspresowej produkcji krótkoseryjnej obwodów drukowanych.

Tworząc procesy produkcyjne skupiliśmy się na tym, aby utrzymać możliwość efektywnej pod względem czasu i kosztów produkcji nawet pojedynczej sztuki płytki PCB. Dzięki czemu nasi klienci mogą szybko wprowadzać zmiany w prototypach swoich urządzeń bez narażania się na duże koszty. 

Oczywiście z naszych usług mogą skorzystać również osoby prywatne, amatorzy elektroniki, którzy szukają oferowanego przez nas podejścia do produkcji obwodów drukowanych. 

Dla kogo przeznaczone są nasze usługi?

Proto PCB © 2022

ul. Kopernika 39

63-940 Bojanowo

NIP 6991919686

Proto PCB

Patryk Szulczewski

Wpadnij też na nasze sociale!

Dołącz do mailingu

i bądź z nami na bieżąco!